Újabb két évig marad a Citroen

Július 30.
Megerősítette részvételét a Rali Világbajnokságon a Citroen Racing, a francia gyártó autói a 2010-es és a 2011-es bajnokságban is versenybe szállnak a győzelemért.

A Citroen napjaink legsikeresebb rali csapatával rendelkezik, az elmúlt 5 évben 5 egyéni, 4 márka-világbajnoki címét és 58 futamgyőzelmet szerztek. Olivier Quesnel csapatvezető a Finn Rally helyszínén, Jyvaskylában erősítette meg a folytatást. ”A jelenlegi trükkös pénzügyi helyzetben fontos, hogy kifejezzük magunkat a motorsportban szerzett győzelmeken keresztül. A Rali Világbajnokság, ahol a költségek elviselhető szinten maradnak, tökéletes terep autóink népszerűsítésére.” -mondta Quesnel.”

"Jelenleg azon dolgozzunk, hogy meghosszabbítsuk szerződéseinket jelenlegi versenyzőinkkel. Bizakodó vagyok, hogy Sebastien Loeb és Dani Sordó a jövőben is a Citroennél folytatja pályafutását.”