Nevezések a Monte Carlo Rallyera

Január 11.
Napvilágot látott az IRC szezonnyitó futamának nevezési listája, Hirvonennel, Kubicával, Gardemeisterrel, összesen 19 Szuper 2000-essel.

1 MEEKE Kris-NAGLE Paul 207 S2000 N4
2 HIRVONEN Mikko-LEHTINEN Jarmo Fiesta S2000 N4
3 KOPECKY Jan-STARY Petr Fabia S2000 N4
4 OGIER Sébastien-INGRASSIA Julien 207 S2000 N4
5 HANNINEN Juho-MARKKULA Mikko Fabia S2000 N4
6 SARRAZIN Stéphane-RENUCCI J.-Julien 207 S2000 N4
7 VOUILLOZ Nicolas-VEILLAS Benjamin Fabia S2000 N4
8 GARDEMEISTER Toni-TUOMINEN Tomi Grande Punto S2000 N4
9 MAGALHAES Bruno-MAGALHAES Carlos 207 S2000 N4
10 WILKS Guy-PUGH Philip Fabia S2000 N4
11 BOUFFIER Bryan-PANSERI Xavier Impreza STI N4
12 WITTMANN Franz-WICHA Klaus 207 S2000 N4
14 MARTY Olivier-ROUX Thomas Grande Punto S2000 N4
15 MAURIN Julien-THIMONIER Gilles Fiesta S2000 N4
16 VIGION J.-Sébastien-PREVOT Stéphane 207 S2000 N4
17 POUTOT Renaud-CURRAT Lionel Grande Punto S200 N4
18 BURRI Olivier-REY Stéphane Impreza STI N4
19 NOBERASCO Gabriele-MICHI Daniele Lancer EVO 9 N4
20 BETTI Luca–X 207 S2000 N4
21 OLIVEIRA Daniel-DEL BARRIO Carlos 207 S2000 N4
22 ORSAK Jaroslav-VAJIK Karel Fabia S2000 N4
23 JEREB Andrej-KACIN Miran 207 S2000 N4
24 ROMEYER Frédéric –X Lancer EVO 9 N4
25 AYMARD Jérôme-AYMARD Sandrine Impreza STI N4
26 STAJF Vojtech-DOLECKOVA Marcela Impreza STI N4
27 BANKS Richard-O’CONNOR Chris Impreza N4
28 BOLAND Eamonn-MORRISSEY MJ Lancer EVO 10 N4
29 FRAU Richard-LE GARS Serge Lancer EVO 10 N4
30 PHILLIPS Franck-GALLIBERT Laurent Lancer EVO 10 N4
31 PROH Alessandro-DELL’AGOSTINO Angelo Lancer EVO 10 N4
32 BAUDOUIN Miguel-GASTINEL J.-François Lancer EVO 10 N4
33 BARRY Daniel-BRADY Martin Lancer Evo N4
34 CINOTTO Michele-CINOTTO Pietro Lancer EVO 9 N4
35 CAMPANA Pierre-DE CASTELLI Sabrina Clio R3 A7
36 PRINCEN Kris-SMEETS Eddy Clio R3 A7
37 KUBICA Robert-GERBER Jakub Clio R3 A7
38 ARZENO Mathieu-ROCHE Romain Clio R3 A7
39 MAUFFREY Eric-HOUSSIN Gaetan Clio R3 A7
40 CERNY Jan-KOHOUT Pavel Clio R3 A7
41 FONTAINE Christophe-COLAS Yvon Clio R3 A7
42 BARRAL Thomas-SEUX Sabrina Clio R3 A7
43 CAMPEDELLI Simone-FAPPANI Danilo Clio R3 A7
44 RAOUX Jean Michel-X Clio R3 A7
45 OGLIARI Giacomo-VERDELLI Marco Clio R3 A7
46 DUTREUIL Guy-MALLON Laurent Clio R3 A7
47 FREGUGLIA Giuseppe-FALZONE Gabriele Clio R3 A7
48 GAMBA Matteo-INGLESI Emanuele Clio R3 A7
49 CARANNA Ettore-MESSINA Maurizio Clio R3 A7
50 TANCI Pierre-MARTINI Eric C2 R2 Max A6
51 HUNT Harry-GNYNN George Fiesta R2 A6
52 SOLETTA Umberto-FRESU Francesco Clio S1600 A6
53 BONACINI Alberto-MONCADA Antonello C2 R2 Max A6
54 FARNAUD Michel-GIRAUD Thierry Saxo kit car A6
55 VIALLE Lilian-ROISSAC Patrice Clio Ragnotti N3
56 CAVE Tom-PARRY Craig Fiesta N3
57 RADA Martin-JUGAS Jaroslav Alfa 147 TS N3
58 MONNET Arnaud-CHAGOT Bertrand 206 RC N3
59 SILVAGGI Pietro-PIZZUTI Mario Fiesta ST N3
60 CAMBON Daniel-ANTHERIEU Valérie Clio Ragnotti N3
61 PROSDOCIMO Alessandro-NADIN Mauro Fiesta N3
62 RYZNAR Lukasz-JUCEWICZ Michal Astra OPC N3
63 DUMAS Maurice-DUMAS Genevieve Swift N2
64 BERARD Christophe-BERNABO Christophe Fabia N1

Fri